...bir "Mavi Bere" Geleneği

(placeholder)

     Mavi Bere, 2012 yılında Isparta-Eğirdir merkezli kurulmuş bir oluşumdur. Apart, otelcilik ve reklam alanında faaliyet gösteren Mavi Bere, turizm sektöründe Eğirdir'i ilklerle tanıştırırken, reklam ve tanıtım faaliyetleriyle de ulusal bazda çalışmalarına devam etmektedir.

                                                                         Eğirdir'i Seviyoruz!

     Nasıl sevmeyelim ki?

     Yeşil ile mavinin bir arada bulunduğu, güzel coğrafyamızın ayrıcalıklı bir parçasıdır Eğirdir! Gönlünüzce doğada kaybolabileceğiniz veya Eğirdir Gölü'nün masmavi sularına kendinizi bırakabileceğiniz eşsiz bir yerdir. Tarihi, doğası ve mütevazi yaşantısıyla bir ayrıcalıktır Eğirdir...

(placeholder)

                    Sizleri Ağırlamaktan Mutluyuz!

(placeholder)

     Mavi Bere Apart ve Taylan Apart Otel iki farklı konseptte konaklama hizmetimiz olarak Eğirdir'de sizi bekliyor! Eğirdir'in tadına varırken evinizin rahatlığında bu samimi ortamların tadını çıkartmak üzere sizleri de misafirimiz olmaya davet ediyoruz.

                                                                        İşletmeniz Emin Ellerde!

     Mavi Bere konaklamada olduğu kadar tanıtım faaliyetlerinizde de iddialı! Kurulduğu günden bu yana kamu ve özel sektöre ait pek çok firma bizi tercih ediyor. Bizler de 10 yıllık reklamcılık tecrübemizle onlara hizmet etmekten gurur duyuyoruz. Eğer siz de güçlü bir marka için doğru tanıtıma inanıyorsanız sizleri de bekliyoruz.

(placeholder)